Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків
Новини arrow Газета Гімназист arrow Олімп N10 arrow У юних гімназистів
У юних гімназистів Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
02.03.2007
Інші статті цього випуску:

Мандрівка у часі
Запрошує 6-Б
Неповторний 7-й
Активісти 8-го
Юні гімназісти
5-А клас Дзвоник скликав нас усіх
Починать навчальний рік.
За науки слід нам братись
Й п’ятим класом називатись.

5а клас - Збільшити Наш 5-А клас – дуже дружний. Деякі з нас разом аж з дитячого садка. Колись, у 1-му і 2-му класах, 5-А і 5-Б були разом . Але потім класи розділилися, і кожен розпочав своє власне життя. Проте ми й дотепер підтримуємо дружні стосунки з паралельним класом.
У 3-му і 4-му класах було багато цікавих і важливих для нас подій: КВК з природознавства, олімпіади, екскурсії по Києву і до краєзнавчого музею та інше. Проте найважливіші події відбулися у 5-му класі. Ще й осінь не закінчилася, а ми вже встигли відсвяткувати день літнього іменинника, посісти 2 місце у олімпіаді з математики і у чемпіонаті з футболу, випустити багато стінгазет, привітати вчителів з їхнім святом і взяти участь у багатьох конкурсах.

Посвята в гімназистиАле найважливішою подією нашого класу була посвята в гімназисти. Вона відбулася на початку навчального року, перед осінніми канікулами. Ми підготували вірші та пісні. Всі учні 5-А класу урочисто поклялися бути справжніми гімназистами і отримали значки. У момент посвяти кожен п’ятикласник відчув, що він вже не той маленький першачок, що вперше несміливо ступив на поріг школи, а доросла людина, справжній гімназист!

Все не так , як звикли ми:
Кабінети, вчителі,
Видатних людей портрети,
Що казать вже про предмети!

У 5-му класі нас очікувало багато нового: вчителі, уроки, класи, інший класний керівник і вихователь ГПД. Наш клас влився у новий темп життя, адже у 5-му класі на місці не посидиш – треба вчитися, вчитися і ще раз вчитися.

Нас у класі дев’ятнадцять,
В кожного є голова,
Щоб навчатись на дванадцять,
На свій розум сподівайсь!

5-Б клас

5б - Збільшити Ми – 5-Б клас! Веселий, гомінкий, рухливий!

Раніше наша сім’я нараховувала всього 15 учнів, але наша родина росла, до нас приходили все нові й нові діти. Нині нас 29! Ми—найбільший клас у «Домінанті»! Дуже любимо свою нову маму, Юлію Вікторівну, вона – найкращий класний (!) керівник. Також у нашому класі чи не найбільше відмінників: Поліна, Настя, Марина, Ліза, Тетяна! Може, ще когось забули?
Ми беремо участь у різних конкурсах і завжди перемагаємо!

Сподіваємось, що у нашому класі буде все більше нових друзів, а своїми успіхами ми змушуватимемо заздрити нам інші класи!

Наші переможці
У конкурсі «Мій домашній улюбленець», що проходив під патронатом Будинку природи, перемогли Бороденко М. та Ширман В.
У естафеті «Рідна мова» команда, капітаном якої був Прилепа С., посіла перше місце.
Але головні перемоги, звичайно, ще попереду!
Последнее обновление ( 05.03.2007 )
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100