Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків
Новини arrow Газета Гімназист arrow Олімп N10 arrow Запрошує 6-Б
Запрошує 6-Б Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
02.03.2007
Інші статті цього випуску:

У юних гімназистів
Мандрівка у часі
Неповторний 7-й
Активісти 8-го

6Б клас – веселі і творчі особистості! Ми намагаємося брати участь у всіх заходах, що проходять у школі. Здається, наші досягнення говорять самі за себе!
Протягом осені у нашій «Домінанті» проходили змагання з футболу. У запеклій боротьбі у фінал вийшли 5 – А та наш клас. Не думайте, що матч з п’ятикласниками — це легко! Але рахунок у кінці був для нас переможним! Імена наших героїв: Шовкун Є., Рацюк Л., Гошко Д., Карташов Д., Кучер І., Можарівський А., Кур’янов П., Федорко Д.
Весь минулий рік дівчата Поречна Д., Журавицька Ю. працювали над створенням газети у нашій гімназії, збирали матеріал, проводили інтерв’ю, допомагали висвітлювати найвизначніші події. Вони і сьогодні є помічниками у створенні газети. Велике їм спасибі!
У листопаді місяці у нашому закладі проходив брейн – ринг між шостими класами до Дня української мови та писемності. Гідно представила себе команда 6-Б класу. Їх чіткі, швидкі, правильні відповіді і принесли перемогу, команда показала не лише високий рівень знань з мови, а й ерудованість, вміння спростити складне завдання. Це і полонило журі. Тому перемога була цілком заслуженою!

Пригоди під Новий рік

Не за горами Новий рік. Годинник невпинно цокає до 31 грудня, старий рік закінчується і спливає, як свіча.
Як провести старий рік? Є нові ідеї! Нехай ви і ваші рідні спробують посвяткувати, як у різних країнах.
Якщо ви любите воду, пропонуємо, як англійці, зустріти Новий рік у фонтані, так роблять жителі Туманного Альбіону на Трафальгарській площі. У Бірмі прийнято, вітаючи зі святом, поливати водою одне одного. Можна навіть зі шлангу.
В’єтнамці навпаки, вони більше віддають перевагу вогню. На це свято розпалюють величезні багаття і дарують одне одному гілочки персикового дерева «хао – дао» . В Індії Новий рік починається з того, що спалюють величезне опудало індійського велетня Равана.
У Новий рік все може бути вперше: перші кроки по свіжому снігу, перші поцілунки, перші привітання. Багато країн мають звичай нічого старого у майбутнє не брати .
Італійці з вікон, згідно звичаю, викидають старі речі. Фіни під Новий рік кидають через плече черевик. Якщо той впаде вперед миском – вас чекає успіх, а якщо навпаки – чекайте неприємностей. Щоб лиха не було в наступному році, болгари три хвилини в новорічну ніч цілуються з ким хочуть, а шотландці відчиняють усі двері, щоб впускати свято. Гість, що зайшов у цей момент, є найбажанішим. Хочете, зробіть, як радять панамці. Злі духи, вважають вони, злякаються шуму від дзвонів і залишаться у старому році.
Не всі у ніч під Новий рік, до речі, мерзнуть. В Шрі-Ланці цей день припадає на квітень, а на островах Самоа взагалі свято настає тоді, коли морський черв’як піднімається на поверхню води.
Та, коли б не настав Новий рік, це все одно свято. Бажаємо його зустріти радісно!
Всього вам найкращого у Новому році!


Напередодні виборів

Розмова з майбутніми Президентом — це завжди цікаво. Пудайло Захар — кандидат у Президенти нашої школи. Ось яка бесіда вийшла у нас з ним.
-Чим ти зможеш змінити нашу школу на краще?
-Я введу нові закони для того, щоб покращити життя у гімназії.
-Як ти гадаєш, чи змінить президентство твої стосунки з друзями та рідними?
-Я гадаю, ні. Тому, що ким би я не був, моє ставлення до учнів гімназії та рідних не зміниться. А учні гімназії – це мої друзі.
--Як ти ставишся до відповідальності?
-Якщо мене виберуть Президентом, то доведу всім, який я відповідальний.
- Якщо не секрет, яка у тебе мрія?
- Тільки не смійтеся, я хочу стати Президентом України.
- Що ти думаєш про свою суперницю?
- Я вважаю, що вона гідна стати Президентом гімназії. Вона розумна, працьовита, але трохи ледачкувата. Яно, вибач!
- Якщо чесно, які у тебе погані звички?
- Я на перервах бігаю по коридорах.
- Скоро Святий Миколай. Що попросиш у Миколайчика?
- Оскільки я захоплююсь музикою, то побажав би собі караоке!
- Яке твоє хобі?
- У вільний час граю на гітарі. Інколи на комп’ютері.
- Що побажаєш друзям, рідним, школі?
- Я бажаю здоров’я, довголіття, веселої атмосфери, рідним – любові, щастя, добра, чуйності.

(Інтерв’ю провели Мозгова Н. та Сапсай Т.)

Последнее обновление ( 05.03.2007 )
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100