Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків
Новини arrow Газета Гімназист arrow Олімп N10 arrow Неповторний 7-й
Неповторний 7-й Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
02.03.2007
Інші статті цього випуску:

У юних гімназистів
Мандрівка у часі
Запрошує 6-Б
Активісти 8-го

Наш клас найвеселіший та найдружніший. Хлопчиків вдвічі більше, ніж дівчаток. Але вони намагаються бути ввічливими та захищати слабших.

Як ми їздили в Умань

Осінь – найщедріша пора року. А саме в цю пору в «Софіїївку» на екскурсію приїжджає майже три мільйони відвідувачів. Серед них були і учні «Домінанти».
Це було фантастично! Вражала і архітектура парку, і природа! Такий подарунок улюбленій жінці! Скільки фантазії! Незабутнє почуття свята душі захоплює відвідувачів парку. Живописні пейзажі з віковими деревами, озерами та водоспадами, гротами та скульптурами приводять нас у світ античних легенд та героїв Гомера "Одісея".
Давня Греція ніби ожила переді мною. А особливо мені сподобалися примхливі дива природи, яким уже сотні років: родинне дерево, композиція «Природа і мистецтво», профіль самого Потоцького.
Наче храм Природи, відкривається в парку павільйон Флори, названий іменем богині весни. За ним - Іонічне море (Нижній став). Серед моря - величний водограй струменем до 20 метрів б'є із закам'янілої Змії. Далі видніється протилежний берег- Ітака - володіння Одісея. За ним - Левкадська скеля, що приховує вхід у царство Аїд. На скелі - статуя Орфея, який грою і співом зачаровував навіть богів і природу. Ліворуч видніється Меркурій - покровитель ремесел, торгівлі і мандрівників.

Софіїївкa

З містка бачимо долину Велетнів, тільки-но приборканих Зевсом, вони наче рухаються в потоках Великого водоспаду. За містком - Площа Зборів із храмом Посейдона, де Одісей розповідав фракійцям про свої пригоди. Тут же грот Тантала. В кінці площі - статуя Парка із яблуком в руці - винуватця Троянської війни. За площею - загадковий грот Сцілли. На верхній терасі прилаштувався Амур зі своїм луком. Вразив каменями Крітський лабіринт, який закінчується гротом Каліпсо. Піднявшись до Верхнього ставу, ми вражені його широчінню, красою острова Анти-Цирцеї з Рожевим павільйоном. Тут мандрівники можуть проїхатись в човні підземною річкою .
В кінці ми зупинились на галявині Семиструмінь, на якій був пам’ятник Чарльзу Діккенсу.
Захоплююча подорож у дендропарк була пізнавальною, цей невеликий досвід стане у нагоді. Нам дуже сподобалося в «Софіївці»!

Ребро Н.


Наші переможці
Ребро Настя — найкраща художниця в 6 класі, вона зайняла І місце в районному конкурсі малюнків.
Гарат Віктор - І місце в районній олімпіаді з інформатики.
Грабовський Олексій – ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови.
Последнее обновление ( 05.03.2007 )
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100