Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків

Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация
Новини
День захисту дітей у НВК «Домінанта» Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   

5sadoch.jpgЗакінчилися уроки, іспити у випускників, випускний бал , але дитячий гомін у школі «Домінанта» не  стихає.

Хто сказав, що влітку у школі нецікаво? Надзвичайно цікаво! Особливо тепер, коли прийшла пора шкільних канікул. Уже традиційно у перший місяць літа працює шкільний відпочинковий спортивно-оздоровчий табір «Домінанта», який цього року стартував наприкінці травня.

 Із самого ранку наповнюється шкільне подвір’я дітворою. Цього року мають можливість оздоровитися 90 учнів школи.

Відкриття зміни «Літо-2012»  почалося із гри - бесіди «Знайомство: правила життя дитячого табору «Домінанта».

Подія відзначилася посмішками, піснями, танцями, конкурсу  малюків на асфальті «Щасливе дитинство».

У Міжнародний день  дітей, або як ще цей день називають – День захисту дітей, у дитячому пришкільному таборі НВК «Домінанта» відбулася урочиста лінійка. Ведуча свята звернулася до усіх зі словами: «Саме у вас-дітях, ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, аби ви росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.»

Урочиста лінійка, речівки та гасла, загонова пісня – усе присвячено дитинству та щасливій літній порі - канікулам

Тема захисту дітей продовжилася в загонах під час інтерактивної дискусії  «Діти в Україні мають права». Своє бачення дотримання прав дітей  та виконання ними обов’язків розвинули юні художники : на асфальті  та папері, кольоровою крейдою, олівцями, маркерами та фломастерами вони відтворювали  свій казковий та справжній світ  дитинства та шкільництва.

А потім вихователі  провели веселі конкурси, змагання, забави, в яких і на переможців і учасників чекав почесний пам’ятний приз – культпохід  до лялькового театру!

 

Последнее обновление ( 02.06.2012 )
 
< Пред.
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100