Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків
Новини arrow Інформація для батьків arrow Досягнення учнів НВК "Домінанта" у 2012-2013 н.р.
Досягнення учнів НВК "Домінанта" у 2012-2013 н.р. Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
19.03.2013


п/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Mісце

Учитель, який викладає предмет

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

1

Левковський Микита

9-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

2

Миронова Катерина

9-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

3

Притиковська Вероніка

10-Б

ІІІ

Марченко І.І.

4

Пилипенко Дарʼя

11-А

І

Ситченко С.Г.

Переможці III (міського) етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

1

Терещенко Кирило

6-В

III

Архипенко О.Ю.

2

Жесан Ольга

7-А

II

Костійчук О.П.

3

Приходько Софія

7-А

II

Костійчук О.П.

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови

1

Боровікова Катерина

9-Б

ІІ

Смик Л.П.

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології

1

Солодка Анна

9-А

ІІІ

Ромець Т.М.

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

1

Миронова Катерина

9-Б

ІІІ

Глобець Л.М.

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії України

1

Косів Вікторія

11-В

ІІ

Косів С.В.

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з правознавства

1

Ширман Вероніка

11-Б

ІІІ

Кирпач Ю.В.

Переможці IIІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

зі світової літератури

1

Матвієць Аліна

9-Б

ІІІ

Коваленко Н.І.

Переможці II (районного) етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

1

Коваль Вадим

5-А

I

Марченко І.І.

2

Мудрук Тетяна

5-А

II

Куряча Л.В.

3

Терещенко Кирило

5-В

I

Архипенко О.Ю.

4

Максимов Максим

6-А

II

Ситченко С.Г.

5

Ткаченко Олександра

6-А

II

Ситченко С.Г.

6

Ганноха Дементій

6-В

II

Костійчук О.П.

7

Григор`єва Алевтина

6-А

III

Костійчук О.П.

8

Григораш Дар'я

6-В

III

Костійчук О.П.

9

Жесан Ольга

7-А

I

Костійчук О.П.

10

Приходько Софія

7-А

II

Костійчук О.П.

11

Козлова Аделіна

7-Б

III

Костійчук О.П.

12

Хатерман Анна

8-Б

I

Костійчук О.П.

13

Колесник Роман

8-А

II

Куряча Л.В.

14

Суперека Юлія

8-А

II

Костійчук О.П.

15

Боровікова Катерина

9-Б

II

Куряча Л.В.

16

Гладишко Анастасія

9-Б

III

Ситченко С.Г.

17

Хоцянівська Юлія

10-Б

I

Марченко І.І.

18

Пилипенко Дар'я

11-А

II

Ситченко С.Г.

19

Фоменкова Поліна

11-Б

I

Ситченко С.Г.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

1

Григор`єва Алевтина

6-А

I

Костійчук О.П.

2

Ткаченко Олександра

6-А

II

Ситченко С.Г.

3

Щербуха Ольга

6-В

II

Архипенко О.Ю.

4

Ганноха Дементій

6-В

ІІ

Костійчук О.П.

5

Максименко Катерина

6-В

ІІІ

Костійчук О.П.

6

Максимов Максим

6-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

7

Жесан Ольга

7-А

І

Костійчук О.П.

8

Козлова Аделіна

7-Б

І

Костійчук О.П.

9

Приходько Софія

7-А

ІІ

Костійчук О.П.

10

Задорожна Анастасія

7-А

ІІ

Костійчук О.П.

11

Халіво Анастасія

8-Б

I

Костійчук О.П.

12

Суперека Юлія

8-А

I

Костійчук О.П.

13

Малежик Юлія

8-В

I

Костійчук О.П.

14

Колесник Роман

8-А

II

Куряча Л.В.

15

Мікадзе Соломія

8-А

III

Куряча Л.В.

16

Боровікова Катерина

9-Б

I

Куряча Л.В.

17

Левковський Микита

9-А

II

Ситченко С.Г.

18

Миронова Катерина

9-Б

II

Куряча Л.В.

19

Притиковська Вероніка

10-Б

I

Марченко І.І.

20

Суков Михайло

10-А

II

Ященко Т.І.

21

Корольчук Анастасія

10-А

III

Ященко Т.І.

22

Фоменкова Поліна

11-Б

I

Ситченко С.Г.

23

Пилипенко Дар'я

11-А

III

Ситченко С.Г.

II (районний) етап мовно-літературного

конкурсу імені Т.Г. Шевченка

1

Шахваладян Анна

6-А

I

Ситченко С.Г.

2

Ткаченко Олександра

6-А

II

Ситченко С.Г.

3

Задорожна Анастасія

7-А

I

Костійчук О.П.

7

Хатерман Анна

8-Б

I

Костійчук О.П.

5

Буленок Олександра

9-А

I

Ситченко С.Г.

6

Крутчевська Вероніка

9-А

I

Ситченко С.Г.

7

Пруднікова Олександра

11-Б

I

Ситченко С.Г.

8

Зубченко Валерія

11-А

I

Ситченко С.Г.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

зі світової літератури

1

Ткаченко Олександра

6-А

III

Латанюк О.М.

2

Яремчук Марія

7-А

II

Архипенко О.Ю.

3

Люпак Денис

7-Б

III

Архипенко О.Ю.

4

Шмагайло Анастасія

8-А

II

Латанюк О.М.

5

Кузьменко Анастасія

8-Б

III

Латанюк О.М.

6

Боровікова Катерина

9-Б

II

Коваленко Н.І.

7

Вуйцьо Катерина

9-А

III

Коваленко Н.І.

8

Матвієць Аліна

9-Б

ІІ

Коваленко Н.І.

9

Ковалевська Олександра

10-А

I

Латанюк  О.М.

10

Притиковська Вероніка

10-Б

I

Латанюк О.М.

11

Ширман Вероніка

11-Б

II

Латанюк О.М

12

Фоменкова Поліна

11-Б

III

Латанюк О.М.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з російської мови

1

Дігтяренко Олена              

7-В

III

Баляснікова Н.Г.

2

Сльозко Вікторія

9-В

III

Баляснікова Н.Г.

Переможець II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики

1

Ткаченко Олександра

6-А

III

Соловйова Л.П.

 

Переможець II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій

1

Косташ Тетяна                          

10-Б

I

Поданчук Н.Г.

 

Переможець II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з правознавства

1

Саніна Аліна

9-Б

ІІІ

Кирпач Ю.В.

2

Ширман Вероніка

11-Б

ІІІ

Кирпач Ю.В.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики

1

Колесник Роман

8-А

III

Хован І.В.

2

Іщенко Дмитро

9-Б

III

Хован І.В.

3

Беднякова Лоліта

7-А

ІІІ

Хован І.В.

4

Іщенко Марина

7-А

ІІІ

Хован І.В.

Переможеці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії

1

Косташ Тетяна

10-Б

III

Хован І.В.

2

Кравець Дмитро

10-Б

III

Хован І.В.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

1

Мікадзе Соломія

8-А

III

Площинська Н.В.

2

Гаврилюк Ольга

9-Б

II

Глобець О.М.

3

Миронова Катерина

9-Б

III

Глобець О.М.

4

Косташ Тетяна

10-Б

III

Глобець О.М.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

1

Боровікова Катерина

9-Б

II

Якименко Л.М.

2

Левковський Микита

9-А

III

Якименко Л.М.

3

Пузиревська Юлія

9-Б

III

Якименко Л.М.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

1

Шкурко Анастасія

8-А

I

Шумакова Л.М.

2

Шмагайло Анастасія

8-А

I

Дидик Б.Б.

3

Судакова Олена

8-А

Дидик Б.Б.

4

Колесник Роман

8-А

ІII

Дидик Б.Б.

5

Козакевич Таїсія

8-А

ІII

Дидик Б.Б.

6

Мікадзе Соломе

8-А

ІII

Дидик Б.Б.

7

Латій Орина

8-А

III

Шумакова Л.М.

8

Боровикова Катерина

9-Б

I

Скоробогатова С.В.

9

Матвієць Аліна

9-Б

ІI

Скоробогатова С.В.

10

Колесник Яна

9-Б

Скоробогатова С.В.

11

Вуйцьо Катерина

9-А

II

Смик Л.П.

12

Левковський Микита

9-А

II

Смик Л.П.

13

Миронова Катерина

9-Б

ІII

Шумакова Л.М.

14

Буленок Олександра

9-А

III

Шумакова Л.М.

15

Притиковська Вероніка

10-Б

ІІ

Величко Н.В.

16

Корольчук Анастасія

10-А

ІІІ

Величко Н.В.

17

Антоняк Анастасія

10-Б

ІІІ

Величко Н.В.

18

Пилипенко Дарія

11-А

ІІ

Скоробогатова С.В.

19

Семенюта Марія

11-А

ІІ

Скоробогатова С.В.

20

Пруднікова Олександра

11-Б

ІІ

Скоробогатова С.В.

21

Господаренко Єлизавета

11-Б

ІІ

Величко Н.В.

22

Бондаренко Сузанна

11-А

ІІ

Величко Н.В.

23

Ширман Вероніка

11-Б

ІІ

Величко Н.В.

24

Фоменкова Поліна

11-Б

ІІІ

Скоробогатова С.В.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови

1

Боровикова Катерина

9-Б

І

Смик Л.П.

2

Колесник Роман

8-А

ІІ

Шаган Т.М.

3

Матвієць Аліна

9-Б

ІІ

Шаган Т.М.

4

Солодка Анна

9-А

ІІІ

Саверська В.А.

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

1

Бондаренко Микита

6-А

ІІІ

Волощук О.А.

2

Дриженко Анна

7-А

ІІІ

Скуратівський С.М.

3

Колесник Роман

8-А

ІІІ

Харченко В.О.

4

Боровикова Катерина

9-Б

ІІ

Волощук О.А.

5

Суков Михайло

10-А

ІІІ

Шиліна П.В.

6

Притиковська Вероніка

10-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

7

Ярошенко Вадим

10-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

8

Сільченко Валерія

10-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

9

Семенюта Марія

11-А

І

Шиліна П.В.

10

Штанько Олександра

11-А

ІІІ

Шиліна П.В.

11

Фоменкова Поліна

11-Б

ІІ

Шиліна П.В.

12

Господаренко Єлизавета

11-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

1

Косташ Тетяна

10-Б

ІІ

Марченко І.І.

2

Господаренко Єлизавета

11-Б

ІІІ

Ситченко С.Г.


Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України

 

№ з/п

Прізвище, імʼя учнів

Клас

Місце

Наукова секція

1

Матвієць Аліна Віталіївна

9-Б

І

Географія та ландшафтознавства

ІІ

Літературна творчість

2

Румянцева Марія Олександрівна

9-Б

І

Українська література

ІІІ

Експериментальна фізика

3

Веріч Марія Андріївна

9-Б

ІІ

Географія та ландшафтознавства

ІІІ

Літературна творчість

4

Пузиревська Юлія Олександрівна

9-Б

ІІ

Геологія, геохімія, мінералогія та гідрологія

ІІІ

Мистецтвознавство

5

Саніна Аліна Сергіївна

9-Б

ІІ

Правознавство

ІІІ

Англійська мова

6

Солодка Анна Ростиславівна

9-А

ІІ

Науково-технічна творчість та винахідництво

ІІІ

Українська мова

7

Свинцова Вікторія Олексіївна

9-Б

ІІІ

Правознавство

8

Гаврилюк Ольга Вікторівна

9-Б

ІІІ

Фольклористика

ІІІ

Літературна творчість

9

Буленок Олександра Володимирівна

9-А

ІІІ

Англійська мова

ІІ

Літературна творчість

10

Крутчевська Вероніка Володимирівна

9-А

ІІІ

Фольклористика

11

Колесник Яна Олександрівна

9-Б

ІІІ

Теоретична фізика

12

Бондарєва Анна Романівна

9-А

ІІІ

Біофізика

13

Плахотнюк Єлизавета Олегівна

9-А

ІІІ

Фольклористика

14

Миронова Катерина Андріївна

9-Б

ІІІ

Англійська мова

 

15

Притиковська Вероніка Ігорівна

10-Б

ІІ

Історія України

ІІІ

Географія та ландшафтознавства

 

16

Косташ Тетяна Володимирівна

10-Б

ІІ

Всесвітня Історія

ІІІ

Географія та ландшафтознавства

 

17

Кравець Дмитро Валерійович

10-Б

ІІ

Географія та ландшафтознавства

ІІІ

Експериментальна фізика

 

18

Ширман Вероніка Леонідівна

11-Б

ІІ

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

ІІ

Літературна творчість

ІІІ

Хімія

 

19

Микитюк Карина Дмитрівна

10-Б

ІІІ

Історія України

ІІІ

Українська мова

 

20

Мітрі Дені Георгійович

10-Б

ІІІ

Географія та ландшафтознавства

ІІІ

Літературна творчість

21

 

Хоцянівська Юлія Вікторівна

10-Б

ІІІ

Географія та ландшафтознавства

 

22

Корольчук Анастасія Василівна

10-А

ІІІ

Філософія

ІІІ

Українська мова

 

23

Лукʼянов Сергій Сергійович

10-А

ІІІ

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

ІІІ

Мистецтвознавство

24

Чобич Дмитро Володимирович

10-Б

ІІІ

Літературна творчість

25

Бабко Ростислав Олегович

10-А

ІІІ

Літературна творчість

26

Шикун Таїсія Марія Володимирівна

10-А

ІІІ

Мистецтвознавство

27

Грабовський Євген Олегович

10-А

ІІІ

Хімія довкілля

 

28

Пруднікова Олександрівна Олексіївна

11-Б

І

Літературна творчість

ІІІ

Журналістика

29

Бутенко Юлія Богданівна

11-Б

ІІ

Релігієзнавство та історія релігії

30

Шевчук Олександр Володимирович

11-А

ІІ

Технічна творчість та винахідництво

31

Господаренко Єлизавета Олександрівна

11-Б

ІІ

Українська література

32

Квятковська Ольга Анатоліївна

11-А

ІІ

Біофізика

33

 

Бондаренко Сусанна Георгіївна

11-А

ІІІ

Історія України

 

34

Блалі Фаділа Ельмостафа

11-Б

ІІІ

Всесвітня історія

ІІІ

Клінічна медицина

 

35

Фоменкова Поліна Віталіївна

11-Б

ІІІ

Соціологія та педагогіка

ІІІ

Літературна творчість

ІІІ

Англійська мова

ІІІ

Хімія довкілля

36

Штанько Олександра Євгенівна

11-А

ІІІ

Українська література

37

Сагарда Марія Олександрівна

11-Б

ІІІ

Літературна творчість

38

Зубченко Валерія Сергіївна

11-А

ІІІ

Англійська мова

39

Карпюк Наталія Олексіївна

11-А

ІІІ

Теоретична фізика

40

Семенюта Марія Дмитрівна

11-А

ІІІ

Англійська мова


 

Последнее обновление ( 16.05.2013 )
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100