Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків

Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация
Новини
Вікторина "Я - зразковий пішохід" Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
19.09.2013

Image  Image 

12.09 о 15:00 відбулася вікторина між 6-А, 6-Б та 6-В класами на тему:Я - зразковий пішохід!” Підготували захід вихователі ГПД Шурепова Л.І., Топіха В.В. та Собко Г.Г. Відвідала вікторину завуч з навчально-виховної роботи Мельниченко Н.В.

 

Діти, які взяли участь у цьому цікавому двобої, повинні були чітко і правильно, а головне швидко відповідати на питання ведучих. Слід зазначити, що питання були непростими! Відповісти на них могли тільки справжні знавці дорожньої грамоти.

Діти - найбільш вразливі з учасників дорожнього руху. Пригоди за їх участю нерідко обертаються важкими травмами. Тому одне з головних завдань організаторів - це профілактика саме дитячого дорожньо-транспортного травматизму. “Діти - це майбутні пішоходи і водії. Тому, як сьогодні ми всі разом привчимо їх до зразкової поведінки на дорозі, то таких учасників дорожнього руху ми побачимо у майбутньому", - зазначають вихователі.

 Image  Image
Последнее обновление ( 20.09.2013 )
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100