Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків

Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация
Сейчас на сайте:
пользователей - 1
Новини
Привітання вчителям Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
07.10.2013
Image 
Дорогі наші вчителі!
 
Вітаємо Вас із професійним святом – Днем учителя!
 
Славна традиція святкувати професійний день освітян об’єднала багато поколінь НВК Домінанта: без перебільшення, його відзначають усі, від вихованців дитячого садка до учнів, які давно уже закінчили школу. Це наше спільне свято, тому що фундаментом будь-якої справи, будь-якої професії є знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.
Педагоги НВК Домінанта – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить успіх і перемоги у інноваційних програмах, олімпіадах, конференціях різного рівня.
Плеяда освітян нашого гімназійного закладу завжди відрізнялася високим інтелектуальним потенціалом, і ми віримо, що усі разом ми збережемо і примножимо його.
Ми завжди дуже вимогливі до своїх вчителів. Хочемо, щоб вони володіли всією повнотою знання, були тактовні і мудрі, привітні і поблажливі. І, звичайно ж, бажано, щоб наш вчитель завжди був у хорошому настрої. А про те, що вчителеві потрібна наша особиста підтримка, ми частенько забуваємо...
Але сьогодні хочеться побажати усім Вам доброго здоров’я, миру, благополуччя. Невпинного пошуку істини і знання, взаєморозуміння в колективі і вдячних учнів!
У цей світлий день ми бажаю Вам, дорогі педагоги, зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!
Хай роки шкільні проходять і дні летять у мирі і злагоді! 
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100