Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків

Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация
Сейчас на сайте:
пользователей - 1
Новини
Батьківська громада Дніпровського району ініціює роботу з профілактики правопорушень Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
11.11.2013
Image   Image

 

Батьківська громада Дніпровського району ініціює роботу з профілактики правопорушень, скоєних неповнолітніми

 

Представники «третього сектору», що входять до складу батьківських комітетів навчальних закладів районну вирішили спільно з правоохоронцями кримінальної міліції у справах неповнолітніх активізувати роботу щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх та насильства в сім’ї.

Про це йшлося під час засідання загально районних батьківських зборів під головуванням Голова Об’єднання батьків школярів Дніпровського району м. Києва Оксани Мерінової.

У своєму виступі спеціаліст відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Тетна Васечко закликала громадськість до активної участі батьків у шкільному і позашкільному житті неповнолітніх, цікавитися їх дозвіллям і темами, які обговорюють тинейджери у соціальних мережах і на форумах.


У свою чергу 54 голови батьківських комітетів району поставили питання щодо необхідності залучення на шкільні та районні батьківські збори представників кримінальної міліції та інших підрозділів районну, які займаються питаннями дітей, у площині профілактики та виховання, роз»яснень окремих питань кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Учасники зустрічі вирішили безпосередньо брати участь у районних рейдах з питань правопорушень, скоєних неповнолітніми.

Також за результатами роботи батьківських комітетів узгоджено формат подальшої співпраці з громадськістю. Найближчим часом освітяни Дніпровського району та представники «третього сектору» мають намір зосередитися на питаннях підтримки дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування у рамках проведення районного конкурсу «Різдвяне янголятко» та створити на сайті районного Управління освіти батьківську сторінку для інформування громади про роботу батьківських комітетів шкіл.

 

Image   Image
Последнее обновление ( 26.11.2013 )
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100