Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків
Новини arrow Про Домінанту
"Домінанта" - джерело знань, успіхів і талантів

     Навчально-виховний комплекс "Домінанта"- це дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ст. - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа №204 з поглибленим вивченням фізичної культури.

     Це сучасний заклад освіти, який має потужну матеріально-технічну базу: обладнані кабінети, класні кімнати, комп'ютерні класи, просторі, світлі зали (музичні, спортивні,  хореографічні  зали ), зимовий сад.  

t1.jpg
t2.jpg

     Головне завдання організації життєдіяльності закладу освіти - забезпечення високої якості освіти та виховання, що є запорукої майбутньої коркурентоспроможної особистості, успішної людини.       

     Діяльність педагогічного колективу спрямована на реалізацію концепції особистісно-орієнтованого навчання і підготовки дитини до самостійної взаємодії з сучасним динамічним світом праці. Саме тому ми таку увагу приділяємо створенню умов для раннього виявлення нахилів, здібностей, обдарованості дітей, забезпеченню індивідуальної траекторії її розвитку на всіх етапах навчання, задоволенню потреб, інтересів кожної дитини, а суспільства - у вихованні національної еліти.

     Тому технологія освітнього процесу в нашій школі вбирає в себе найкращі вітчизняні освітянські проекти - програми "Столична освіта", "Дошкілля", "4-річна початкова школа", "Індивідуальна освіта", "Обдарованість", "Мистецтво і діти".

     Навчально-виховний комплекс "Домінанта"  - заклад повного дня. Вся структура навчання та відпочинку складається з гармонійного поєднання навчальної і позанавчальної діяльності. Учні, знаходячись в закладі освіти протягом дня, мають змогу після напруженої розумової праці позайматися фізично, розвантажитись. Викладаються спецкурси, які поглиблюють знання з основ предметів: математична логіка, іноземні мови, хореографія, світове мистецтво, театральна діяльність. 

       
t3.jpg
t4.jpg

        Режим роботи:

дошкільний навчальний заклад - з 7.00 до 19.00 

спеціалізована школа І ст. - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа №204 з поглибленим вивченням фізичної культури - з 8.00 до 19.00 

Мова навчання - українська.

Іноземні мови: англійська, французька, німецька, російська.  

І половина дня

класно-урочна система організації навчально-виховного процесу згідно з навчальним планом, затвердженим Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. 

   

ІІ половина дня

години поглибленого вивчення базових навчальних предметів, додаткові індивідуальні заняття, розвиток творчих здібностей і обдарувань дитини.

     Триразове харчування;

     Психолого-педагогічний супровід; 

     Робота 28 гуртків, факультативів, секцій, клубів за інтересами.

     Видаються шкільні газети "Гімназист", "Олімпієць". 

Наша адреса:
Украіна, 02192, Київ-192, вул. Юності, 3
Директор: Уфімцева Світлана Василівна
Тел./факс (044)543-37-57
Тел. (044)543-22-29
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Навчально-виховний комплекс "Домінанта"  забезпечує: 

  • Різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі ранньої діагностики та виявлення ії задатків, здібностей, обдарувань; формулювання ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб;
  • Здобуття неперервної дошкільної та початкової шкільної освіти на рівні державних стандартів;
  • Виховання морально, фізично і психічно здорового покоління;
  • Розвиток природних позитивних нахилів, здібностей, обдарувань;
  • Створення сприятливих умов для самовираження особистості у різних видах діяльності, їх фізичного розвитку;
  • Формування національної свідомості, життєвої компетентності, необхідної комп'ютерної грамотності, уміння опрацьовувати інформацію;
  • Оволодіння іноземними мовами;
  • Виховання громадянина України, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення у різноманітних життєвих ситуаціях;
  • Формування у вихованців бажання і вміння вчитися; виховання потреби і здатності до навчання упродовж всього життя, вироблення умінь практичного і творчого застосування набутих знань;
  • Виховання учня, як людини моральної, відповідальної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самого себе.
t5.jpg
t6.jpg

Д  - духовність, дружба, добробут, доброзичливість.
О  - особистість, освіченість, обдарованість, організованість.
М  - мислення, майстерність.
І  - інтелект, індивідуальність, інтегрованість, ініціативність.
Н  - науковість, наполегливість.
А  - активність, актуальність.
Н  - наступність.
Т  - талант, творчість, толерантність.
А  - авангардність.
 
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100