Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків

Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация
Новини
Нагородження розумників НВК «Домінанта» Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
16.12.2013
Image   Image

Для учнів, які захоплюються точними і гуманітарними науками, у грудні традиційно починається пора підбиття підсумків з предметних олімпіад, змагань та конкурсів. Не став винятком і 2013 рік: у переддень  народного свята Наума-грамотника, 12 грудня, відзначити кращих учнів-членів Малої академії наук України – переможців І, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, до НВК «Домінанта» завітав директор «Київської Малої академії наук учнівської молоді» Володимир Васинюк. Володимир Олексійович нагородив юних науковців грамотами, привітав учасників зі святом, побажав їм наукового довголіття і творчих злетів, висловив побажання залучати до наукової діяльності більше обдарованої молоді, а також підтримувати авторитет науки на високому рівні.

Директор гімназії «Домінанта» Світлана Уфімцева підкреслила, що гордість школи – це відмінники: на них зосереджена увага учнів школи, вони є прикладом наполегливості і успіху у різних сферах життя, адже встигають скрізь бути першими.

Рід гімназийників прославили і учасники літературного конкурсу імені Атени Пашко. Оригінальність викладення твору та літературну мову оцінило журі конкурсу на чолі з головою Наталкою Поклад, поетом-публіцистом, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Наталія Іванівна відзначила вірші другокласників Назара Савченка, Ярослава Крамаренка, Влади Абрамової, Анни Сагури на теми: «Краєзнавство», «Рід» та «Пригоди в природі».

Подяку за активну участь у конкурсі отримала й другокласниця Софійка Антоняк.

Пам»ятною стала й зустріч з Народною артисткою України, актрисою театру і кіно Раїсою Недашківською, яка звернулась до учнів словами Василя Стуса та Тараса Шевченка, побажала школярам «творити рай своїми думками» та бути гідними патріотами своєї держави.

Справжніми будівничими мостів між Україною і Німеччиною стали на думку керівника Центру німецької культури «Відерштраль» Людмили Коваленко-Шнайдер учасники і переможці мовного конкурсу.


У рамках Угоди про співпрацю та партнерство між НВК «Домінанта» та Центром німецькою культури «Відерштраль» учні, які цікавляться німецькою мовою, культурою і традиціями Німеччини і Австрії, стають активними завсідниками авторитетного культурно-освітнього Центру.

Спілкування німецькомовних гостей з гімназистами завжди залишає чудові спогади, а ще допомагає учням віднайти та розвинути лідерський потенціал саме для того, щоб у майбутньому будувати успішну кар’єру чи відкривати власний відповідальний бізнес, при цьому вільно користуючись німецькою мовою.

Вітання пролунали також і від депутатів Київради Олени Авраменко та Зої Миронової, які побажали учням ґрунтовних знать і робити правильний вибір у житті.

Під завісу свята кожен із почесних гостей ще раз нагадав учням НВК «Домінанта», що нашій європейській державі потрібна високоосвічена, ініціативна і небайдужа юнь, здатна творчо реформувати наше суспільство, збільшити інтелектуальний потенціал країни та відновити її духовну спадщину і для гімназистів НВК «Домінанта» - це першочергова задача.

Image   Image
 Image  Image
 Image  Image
 Image  Image
 Image  Image
 Image  Image
 Image  Image
 Image  Image
 
< Пред.   След. >
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100