Новини Про Домінанту Адміністрація Наші вчителі Методична робота Організація методичної та експериментальної роботи Досягнення учнів НВК "Домінанта" Шкільні свята Творчість дітей Газета Гімназист Електронний журнал Інформація для батьків





Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация
Новини
Ми їдемо в Аквапарк на Азовському морі!
Написал Administrator   
12.04.2012

Image

Учасники танцювального колективу „Бьюті” під керівництвом Лінди Пархоменко з НВК „Домінанта” визнані кращими серед півтисячі юних талантів Києва.

Image

В столиці відбувся ювілейний ХV міський фестиваль мистецтв   „Обдаровання-2012”. Організатори свята – Головне управління освіти і науки КМДА і Київська Академія наук зібрали на сцені столичного Палацу дітей і юнацтва найталановитіших юних киян з провідних навчальних закладів.

 

Последнее обновление ( 12.04.2012 )
Продолжение...
 
Шановні батьки! Триває прийом до перших класів навчально-виховного комплексу „Домінанта”!
Написал Administrator   
12.04.2012

Image

Любий майбутній першокласнику, велика учнівська громада   НВК „Домінанта” столиці чекає на тебе.

 Ми запрошуємо тебе до незвичайної країни – школи, де кожна хвилина сповнена цікавими подіями та неповторними враженнями. Тут тебе зустріне перша вчителька, ти познайомишся зі своїми кращими друзями, знайдеш свою нову дружню сім’ю та поринеш з нею у захоплюючий світ знань.


Image

 

Последнее обновление ( 12.04.2012 )
Продолжение...
 
ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ НВК «ДОМІНАНТА»
Написал Administrator   
12.04.2012

 

 

 

досягнення учнів

НВК «Домінанта»

 

№ п/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

місце

Учитель, який викладає предмет

ІІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

та літератури

1

Левковський Микита

8-А

ІІ

Ситченко С.Г.

2

Кладкова Олександра

11-А

ІІ

Ситченко С.Г.

3

Федорко Дмитро

11-А

ІІ

Ситченко С.Г.

4

Лосєв Євгеній

11-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

5

Фоменкова Поліна

10-Б

ІІІ

Ситченко С.Г.

6

Давітян Каріна

9-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

Міський Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика

1

Матвієць Аліна

8-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

Районний Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика

1

Задорожна Анастасія

6-А

І

Костійчук О.П.

2

Костюк Ярослава

6-А

І

Костійчук О.П.

3

Боровікова Катерина

8-Б

І

Куряча Л.В.

4

Давітян Каріна

9-Б

І

Куряча Л.В.

5

Козлова Аделіна

6-Б

ІІ

Костійчук О.П.

6

Малежик Юлія

7-Б

ІІ

Куряча Л.В.

7

Матвієць Аліна

8-Б

ІІ

Куряча Л.В.

8

Колесник Роман

7-А

ІІІ

Куряча Л.В.

9

Хоцянівська Юлія

9-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

10

Мозгова Анастасія

10-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

11

Фоменкова Поліна

10-Б

ІІІ

Ситченко С.Г.

12

Федорко Дмитро

11-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

13

Лосєв Євген

11-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

1

Пилипенко Дар’я

10-А

І

Ситченко С.Г.

2

Жесан Ольга

6-А

ІІ

Костійчук О.П.

3

Задорожна Анастасія

6-А

ІІ

Костійчук О.П.

4

Козлова Аделіна

6-Б

ІІ

Костійчук О.П.

5

Суперека Юлія

7-А

ІІ

Костійчук О.П.

6

Колесник Роман

7-А

ІІ

Куряча Л.В.

7

Боровікова Катерина

8-Б

ІІ

Куряча Л.В.

8

Левковський Микита

8-А

ІІ

Ситченко С.Г.

9

Давітян Каріна

9-Б

ІІ

Куряча Л.В.

10

Журба Ксенія

6-Б

ІІІ

Костійчук О.П.

11

Костюк Ярослава

6-А

ІІІ

Костійчук О.П.

12

Мельник Алла

6-Б

ІІІ

Коваленко С.Ю.

13

Малежик Юлія

7-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

14

Шкурко Анастасія

7-А

ІІІ

Костійчук О.П.

15

Хатерман Анна

7-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

16

Миронова Катерина

8-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

17

Матвієць Аліна

8-Б

ІІІ

Куряча Л.В.

18

Фоменкова Поліна

10-Б

ІІІ

Ситченко С.Г.

19

Кладкова Олександра

11-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

20

Лосєв Євгеній

11-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури

1

Компанієць Анастасія

7-А

ІІ

Латанюк О.М.

2

Саніна Аліна

8-Б

ІІІ

Коваленко Н.І.

3

Матвієць Аліна

8-Б

ІІІ

Коваленко Н.І.

4

Давітян Каріна

9-Б

ІІІ

Латанюк О.М.

5

Кладкова Олександра

11-А

ІІІ

Латанюк О.М.

6

Поречна Дар’я

11-А

ІІІ

Латанюк О.М.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

1

Боровікова Катерина

8-Б

І

Скоробогатова С.В.

2

Лосєв Євген

11-А

І

Скоробогатова С.В.

3

Поречна Дар’я

11-А

І

Скоробогатова С.В.

4

Федорко Дмитро

11-А

І

Скоробогатова С.В.

5

Кладкова Олександра

11-А

І

Скоробогатова С.В.

6

Давітян Каріна

9-Б

ІІ

Величко Н.В.

7

Левковський Микита

8-А

ІІІ

Гаркуша В.А.

8

Матвієць Аліна

8-Б

ІІІ

Скоробогатова С.В.

9

Пилипенко Дар’я

10-А

ІІІ

Скоробогатова С.В.

10

Пруднікова Олександра

10-Б

ІІІ

Скоробогатова С.В.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

1

Кущ Станіслав

6-А

ІІІ

Лукянова С.М.

2

Колесник Роман

7-А

ІІІ

Казмірчук О.І.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій

1

Ткаченко Марія

10-А

ІІІ

Поданчук Н.Г.

2

Кладкова Олександра

11-А

ІІІ

Поданчук Н.Г.

3

Федорко Дмитро

11-А

ІІІ

Поданчук Н.Г.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної анімації

1

Кирпенко Анастасія

8-Б

І

Матвієць Т.П.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з веб-дизайну

1

Матвієць Аліна

8-Б

І

Поданчук Н.Г.

2

Халіво Анастасія

7-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

3

Кривицький Олександр

9-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

4

Грабовський Євген

9-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної графіки

1

Гайдич Валерія

5-В

ІІ

Корнієнко А.А.

2

Лазаренко Юлія

6-А

ІІ

Поданчук Н.Г.

3

Сватова Анастасія

8-А

ІІ

Матвієць Т.П.

4.

Плазій Анастасія

8-А

ІІ

Матвієць Т.П.

5

Саніна Аліна

8-Б

ІІ

Поданчук Н.Г.

6

Осипова Марина

9-Б

ІІ

Поданчук Н.Г.

7

Рикалова Анжеліка

9-Б

ІІ

Поданчук Н.Г.

8

Ліхно Анастасія

5-В

ІІІ

Корнієнко А.А.

9

Судакова Альона

7-А

ІІІ

Матвієць Т.П.

10

Козаченко Ольга

11-В

ІІІ

Гришкіна Р.М.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з «Сходинки до інформатики»

1

Пашковська Олександра

4-А

І

Корнієнко А.А.

2

Бадзюх Марія

4-В

І

Поданчук Н.Г.

3

Жура Микола

4-В

ІІ

Поданчук Н.Г.

4

Коваль Вадим

4-А

ІІ

Поданчук Н.Г.

5

Мудрук Тетяна

4-А

ІІ

Корнієнко А.А.

6

Смирнов Вадим

4-В

ІІ

Корнієнко А.А.

7

Хоцянівський Костянтин

4-Б

ІІІ

Корнієнко А.А.

8

Кравець Максим

4-А

ІІІ

Поданчук Н.Г.

9

Гнилоскуренко Олексій

4-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

10

Лобко Ілля

4-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

11

Ушкевич Олександра

4-В

ІІІ

Корнієнко А.А.

12

Найда Іван

4-В

ІІІ

Корнієнко А.А.

13

Кучинський  Максим

4-А

ІІІ

Поданчук Н.Г.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з біології

1

Саніна Аліна

8-Б

І

Ромець Т.М.

2

Давітян Каріна

9-Б

І

Площинська Н.В.

3

Солодка Анна

8-А

ІІ

Ромець Т.М.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з  хімії

1

Левковський Микита

8-А

ІІІ

Якименко Л.М.

2

Пруднікова Олександра

10-Б

ІІІ

Якименко Л.М.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

1

Левковський Микита

8-А

ІІІ

Хован І.В.

2

Солодка Анна

8-А

ІІІ

Хован І.В.

3

Косташ Тетяна

9-Б

ІІІ

Хован І.В.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії

1

Солодка Анна

8-А

ІІІ

Хован І.В.

2

Поречна Дар’я

11-А

ІІІ

Хован І.В.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії України

1

Левковський Микита

8-А

І

Шиліна П.В.

2

Боровікова Катерина

8-Б

І

Шиліна П.В.

3

Федорко Дмитро

11-А

І

Шиліна П.В.

4

Козлова Аделіна

6-Б

ІІ

Шиліна П.В.

5

Мікадзе Соломія

7-А

ІІ

Шиліна П.В.

6

Шмагайло Анастасія

7-А

ІІ

Шиліна П.В.

7

Поречна Дар’я

11-А

ІІ

Шиліна П.В.

8

Косів Вікторія

10-А

ІІ

Косів С.В.

9

Колесник Яна

8-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

10

Давітян Каріна

9-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

11

Фоменкова Поліна

10-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва

1

Левченко Іларія

7-А

ІІ

Стеценко І.В.

2

Колодинська Анна

7-А

ІІІ

Стеценко І.В.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови

1

Столярова Маргарита

9-Б

ІІІ

Баляснікова Н.Г

2

Гавдіда Катерина

9-А

ІІІ

Баляснікова Н.Г.

 

 

 

 

ІІ міський

Всеукраїнський конкурс-захист

науково-дослідницьких робіт

 

 

№ п/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Місце

Наукова секція

1.

Корольчук Анастасія

9-А

ІІІ

Українська мова

2.

Суков Михайло

9-А

І

Літературна творчість

3.

Лук’янов Сергій

9-А

ІІ

Літературна творчість

4.

Кравець Дмитро

9-Б

ІІІ

Літературна творчість

5.

Кладкова Олександра

11-А

ІІ

Українська література

6.

Ширман Вероніка

10-Б

ІІ

Українська література

7.

Господаренко Єлизавета

10-Б

ІІ

Українська література

8.

Шикун Таїс-Марія

9-А

ІІ

Українська література

9.

Хоцянівська Юлія

9-Б

ІІ

Українська література

10.

Штанько Олександра

10-А

ІІІ

Українська література

11.

Бондаренко Сусанна

10-А

ІІІ

Українська література

12.

Давітян Каріна

9-Б

І

Фольклористика

13.

Фоменкова Поліна

10-Б

І

Фольклористика

14.

Пилипенко Дарія

10-А

ІІ

Фольклористика

15.

Пруднікова Олександра

10-Б

ІІ

Фольклористика

16.

Ярошенко Вадим

9-Б

ІІ

Фольклористика

17.

Хуссейн Дарін

9-Б

ІІІ

Фольклористика

18.

Мітрі Дені

9-Б

ІІІ

Фольклористика

19.

Косташ Тетяна

9-Б

ІІІ

Мистецтвознавство

20.

Притиковська Вероніка

9-Б

ІІ

Журналістика

21.

Антоняк Анастасія

9-Б

ІІІ

Журналістика

22.

Пруднікова Олександра

10-Б

ІІ

Журналістика

23.

Давітян Каріна

9-Б

ІІ

Англійська мова

24.

Квятковська Ольга

10-А

ІІ

Англійська мова

25.

Кладкова Олександра

11-А

ІІ

Англійська мова

26.

Грабовський Євген

9-А

ІІ

Алгебра та початки аналізу

27.

Лук’янов Сергій

9-А

ІІ

Алгебра та початки аналізу

28.

Кладкова Олександра

11-А

ІІІ

Прикладна математика

29.

Притиковська Вероніка

9-Б

ІІ

Психологія

30.

Давітян Каріна

9-Б

ІІ

Загальна біологія та біологія людини

31.

Косташ Тетяна

9-Б

ІІ

Клінічної медицини

32.

Кравець Дмитро

9-Б

ІІІ

Екологія тваринного світу

33.

Грабовський Євген

9-А

ІІ

Хімія довкілля

34.

Фоменкова Поліна

10-Б

ІІ

Хімія довкілля

35.

Кривицький Олександр

9-А

ІІІ

Хімія

36.

Ширман Вероніка

10-Б

ІІІ

Хімія

37.

Лук’янов Сергій

9-А

ІІІ

Теоретична фізика

38.

Хуссейн Дарін

9-Б

ІІІ

Біофізика

39.

Квятковська Ольга

10-А

ІІ

Біофізика

40.

Смалюхівська Руслана

10-А

ІІ

Біофізика

41.

Карпюк Наталія

10-А

ІІ

Астрономії та астрофізики

42.

Господаренко Єлизавета

10-Б

ІІІ

Астрофізики та космічних досліджень

43.

Кузнєцов Леонід 

10-Б

ІІІ

Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій

44.

Поречна Дарія

11-А

І

Машинобудування

45.

Федорко Дмитро

11-А

ІІ

Машинобудування та робототехніка

46.

Кладкова Олександра

11-А

ІІІ

Технічної творчості та винахідництва

47.

Остапенко Вікторія

10-Б

ІІІ

Технічної творчості та винахідництва

48.

Остапенко Вікторія

10-Б

ІІІ

Географії та геології

49.

Фоменкова Поліна

10-Б

ІІІ

Географії та геології

50.

Кладкова Олександра

11-А

І

Географії та геології

51.

Коломієць Олександр

10-А

ІІ

Філософії

52.

Федорко Дмитро

11-А

ІІ

Філософія

53.

Коломієць Олександр

10-А

І

Історія України

54.

Журба Алла

11-А

ІІ

Історія України

55.

Федорко Дмитро

11-А

ІІІ

Історія України

56.

Лосєв Євгеній

11-А

ІІІ

Історія України

57.

Штанько Олександра

10-А

ІІІ

Історія України

58.

Поречна Дарія

11-А

ІІ

Всесвітня історія

59.

Бутенко Юлія

10-Б

ІІ

Релігієзнавство та історія релігії

60

Ширман Вероніка

10-Б

ІІ

Релігієзнавство та історія релігії

 

 

Последнее обновление ( 13.04.2012 )
Продолжение...
 
Кожній пташиній родині – по хатині
Написал Administrator   
05.04.2012

З приходом весни юні натуралісти навчально-виховного комплексу „Домінанта” активізували свою роботу, аби привабити птахів до скверів та парків Дніпровського району столиці. Учні проводять власні спостереження за поверненням пернатих, беруть участь у конкурсі на виготовлення штучних будиночків, розвішують їх на території шкіл, дитячого садка та у парках Лівого берега Дніпра. 

Image
Последнее обновление ( 05.04.2012 )
Продолжение...
 
Гуртом на весняну шкільну толоку
Написал Administrator   
29.03.2012
Image

У Дніпровському районі столиці відбулася масштабна толока в рамках акції „За чисте довкілля”.

Традиційно впорядковувати території навколо навчальних закладів вийшли працівники дошкільного навчального закладу (вул. Бойченка, 16а), учні та педагоги спеціалізованої школи І ступеня –суспільно-гуманітарної гімназії „Домінанта” (вул. Юності, 1), спеціалізованої школи №204 з поглибленим вивченням фізичної культури  (вул. Юності, 3).

Последнее обновление ( 05.04.2012 )
Продолжение...
 
Обмін досвідом з житомирськими колегами
Написал Administrator   
28.03.2012

Image


 

28 березня 2012 року в рамках угоди про співробітництво між навчальним закладами столиці та України відбулася зустріч педагогів і учнів навчально-виховного комплексу „Домінанта” з колегами та вихованцями Володарськ-Волинської гімназії і Володарськ-Волинського НВК (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.)   №1  Житомирської області.

 

Image


Последнее обновление ( 29.03.2012 )
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 31 32 33 34 35 36 37 38 Следующая > В конец >>

Всего 342 - 352 из 411
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100